Lad os få en snak...

+45 9726 8500

@

hello@leesign.dk

Åbningstider

Vores branche sover aldrig. Mange projekter bygges i weekenden og nogle gange pilles messestande ned om natten. Så egentligt har vi åbent 24/7.

Ferie -og helligdage

Vi holder sommerferie i ugerne: 28, 29, 30.

Påske: mandag d. 29. marts t.o.m. mandag d. 5. april 2021.
Sommerferie: uge 28+29+30.

Vores produktion holder lukket imellem jul og nytår. Haster din opgave kan vi i ferien træffes på tlf. 60930016.

Mandag 8:00 - 16:00
Tirsdag 8:00 - 16:00
Onsdag 8:00 - 16:00
Torsdag 8:00 - 16:00
Fredag 8:00 - 14:30
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Find os her

Godsbanevej 5, 7400 Herning

Lad os mødes på afstand eller digitalt.

Vores designteam er altid klar på en ny udfordring! Og et forslag fra os er altid helt uforpligtende. Udfyld formularen ved siden af og vi vil kontakte dig.

Eller kontakt os via mail eller tlf.


mail: hello@leesign.dk

tlf: +45 9726 8500

Holdet bag

Foto af Mette

Mette Stoltenborg

Adm. Direktør | Salg

+45 6093 0016

@

mette@leesign.dk

Foto af Allan

ALLAN STOLTENBORG

Projektchef | Salg

+45 4037 2686

@

allan@leesign.dk

Gitte Jensen

GITTE JENSEN

Projektleder | Salg

+45 5373 8436

@

gj@leesign.dk

Grøn bagground

Sabina holm poulsen

Projektleder | Salg

+45 4015 6611

@

sabina@leesign.dk

Gitte Stoltenborg

GITTE STOLTENBORG

Skiltemaler & dekoratør

+45 2635 0022

@

gs@leesign.dk​

Foto af Mads

Mads Plagborg

3D, & Grafisk designer

+45 5373 8430

@

mads@leesign.dk

Foto af Pia

PIA LYNGE (Barsel)

3D, Design & Projektledelse

+45 2620 0287

@

pl@leesign.dk

TINA DALGAARD

3D, Design & Projektledelse

+45 3179 1513

@

tina@leesign.dk

Grøn bagground

Julie kruse

3D, Design & Projektledelse

+45 2515 2510

@

julie@leesign.dk

Vibeke foto

VIBEKE SNOGDAL

Økonomi

+45 9726 8500

@

faktura@leesign.dk

Grøn bagground

Jens Fuglsang

Rejsemontør

+45 2496 6082

@

jens@leesign.dk

Foto af Bo

BO REINHOLDT

Lager & Logistik

+45 3132 6798

@

lager@leesign.dk

Steffen Vester

Lager & Logistik

+45 3132 6798

@

lager@leesign.dk

Grøn bagground

ØVRIGE MEDARBEJDERE

Kan kontaktes her

+45 9726 8500

@

hello@leesign.dk

Grøn bagground

Sebastian Thorsen

Praktikant

+45 2618 6455

@

sebastian@leesign.dk

Lad os mødes på afstand eller digitalt.

Vores designteam er altid klar på en ny udfordring! Og et forslag fra os er altid helt uforpligtende. Udfyld formularen ved siden af og vi vil kontakte dig.

Eller kontakt os via mail eller tlf.


mail: hello@leesign.dk

tlf: +45 9726 8500

Lad os mødes på afstand eller digitalt.

Vores designteam er altid klar på en ny udfordring! Og et tilbud fra os er altid helt uforpligtende. Udfyld formularen ved siden af og vi vil kontakte dig.

Du skal også være velkommen til at kontakte os via mail eller tlf.

mail: hello@leesign.dk
tlf: +45 9726 8500